O mnie

W swoim życiu wybrałam drogę obcowania ze sztuką.

Z wykształcenia – grafik. Z zamiłowania do natury, koloru, kształtów i kwiatów – florysta. Dziś projektant biżuterii w technice sutasz.

Na każdym z tych twórczych etapów traktuję materię plastyczną z szacunkiem i szczerym oddaniem. Kolory, kształty, dodatki – to elementy, które przekształcam w spójną kompozycję. We wszystko wkładam serce, bo to jest siła sztuki… uczucia… Emocje są nierozerwalną częścią każdego z procesów twórczych. Emocje towarzyszą odbiorcom sztuki, choć mogą być skrajnie rożne.

Nasze życie nieustannie się zmienia, zmieniają się też moje pasje, które ewoluują, ale zawsze wiążą się z moim artystycznym powołaniem. Na każdym z tych etapów realizuje się jako twórca, artysta.

Dziś sutasz jest moją pasją. Igła i nić zastąpiły pędzel, dłuto i kwiat. Na tym polu postanowiłam rozwijać się w szerokim tego słowa znaczeniu, a szycie i projektowanie biżuterii traktować jako materiał do „wyładowań” estetycznych. W sznurki, kamienie, koraliki wkładam serce i swoja pasje twórczą. Ubieram to w emocje… Niech te emocje towarzyszą i Wam.

Zapraszam do śledzenia moich twórczych realizacji. Jestem gotowa otworzyć się na nowe wyzwania. Zapraszam do współpracy.

Katarzyna Poziomkowska-Ryba

Zostaw swój komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s