O mnie

Kwiaty to szczególny twór świata naturalnego, danego nam by cieszył, wzbogacał, emanował pięknem i stanowił o wyjątkowości chwil tych  kiedy otrzymujemy bukiet, kiedy go wręczamy oraz kiedy w naszym życiu dokonują się zmiany. Kwiaty towarzyszą nam w ważniejszych chwilach, wyrażają naszą wdzięczność, radość, wzruszenie i smutek… Kwiaty to cud natury, a florystyka i bukieciarstwo to sztuka eksponowania i podkreślania ich walorów estetycznych.

W swoim życiu wybrałam drogę obcowania ze sztuką, która z czasem przeszła na tor florystyczny, który pozwala mi realizować się jako twórca. Na tym polu postanowiłam rozwijać się w szerokim tego słowa znaczeniu, a kwiaty traktować jako materiał do „wyładowań” estetycznych. Kolory, kształty kwiatów i zieleni, jak i przeróżne dodatki to elementy, które przekształcam w spójną kompozycję.

Zapraszam do śledzenia moich kwiatowych aranżacji. Jestem gotowa przyjmować kolejne wyzwania. Nie jest mi obca florystyka ślubna (w pełnym zakresie), funeralna jak i wszelkie dekoracje świąteczne i komunijne. Zapraszam do współpracy.

Katarzyna Poziomkowska-Ryba